Realizacje

W ramach naszej działalności realizujemy projekty wspierające przedsiębiorców, edukację dzieci, młodzieży i dorosłych, osoby niepełnosprawne czy seniorów.

Co nas wyróżnia?

  • Stawiamy na praktyków, współpracujemy z osobami zawodowo zajmującymi się przygotowaniem i realizacją projektów.
  • Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wspierając beneficjentów szanujemy zarówno ich czas, jak i ich pomysł starając się przedstawić go w sposób unikatowy i odzwierciedlający ich wizję.
  • Poprzez wsparcie przedsiębiorców spełniamy naszą misję. Wychodzimy z założenia, że przedsiębiorcy są fundamentem funkcjonowania gospodarki i grupą, która wymaga szczególnej ochrony operacyjnej i prawnej.
  • Działamy na rzecz rozwoju Polski wschodniej, poprzez działania na rzecz rozwoju firm w regionie mamy najwyższą satysfakcję, że przyczyniamy się do wzrostu zamożności i spadku bezrobocia.
  • Pomagamy w kwestiach prawnych dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z własną firmą oraz dla przedsiębiorców będących dłużej na rynku. Oferujemy bezpłatną konsultację prawną.
  • Zrzeszamy firmy . Współpracujemy i stale rozszerzamy grono firm wspierających edukację oraz działania społeczne.

Obecnie pracujemy nad projektami:

  1. Internacjonalizacji przedsiębiorstw, organizacji misji i wyjazdów gospodarczych dla sektora MŚP, polskich mostów technologicznych i GTB.
  2. Szeroko rozumianej współpracy ponadnarodowej na rzecz aktywizacji i pozostania na rynku pracy osób w wieku emerytalnym oraz przedemerytalnym w postaci opracowania rozwiązań dla przedsiębiorców i podmiotów zatrudniających seniorów.
  3. Organizacji wyjazdów terapeutycznych dla rodzin zastępczych na terenie Polski, w tym wyjazdów na roztocze z programem terapeutycznym dla podopiecznych oraz opiekunów, a także z uwzględnieniem atrakcji turystycznych i animacyjnych.

Kontakt tel. 519 133 401, o.lenarczyk@lap.edu.pl